[COPY] Luxusní byty Praha [en]

Luxury apartments/houses for sale and for rent

Luxusní byty Praha [en]

 

Milujete luxus a nadstandardní vybavení? Pak Vás zajisté potěší luxusní byty Praha, které má ve svém portfoliu společnost Y&T Property Investment. Praha patří mezi nejkrásnější města v Evropě a naleznete zde mnoho nádherných barokních a secesních domů s krásnými designově zajímavými a luxusními byty. Luxusní byty Praha můžete vybírat na našich webových stránkách Luxusní byty Praha  jednoduše a rychle. Při vyhledávání využijte náš jednoduchý a chytrý formulář, který vám po zadání konkrétních požadavků nabídne pouze ty luxusní byty Praha, o které máte skutečně zájem. Můžete zadat, v jaké pražské lokalitě luxusní byt hledáte, cenu a preferovanou velikost. Náš vyhledávač Vám nabídne pouze takové luxusní byty Praha, které přesně odpovídají vašemu popisu.

 

Luxusní byty Praha najdete díky našim stránkám rychle a jednoduše!

 

 

Terasa

Slunná terasa o rozloze 110m2 nabízí příjemné posezení a skvělou atmosféru pro rodinné oslavy a společenské akce. Na podlaze je použito tropické dřevo, ve kterém je umístěno dekorační osvětlení. Rozsáhlá plocha umožňuje umístění výřivky nebo vybudování zimní zahrady.

Luxusní byty Praha – široký výběr nemovitostí [en]

Luxusní byty Praha od společností Y&T Property Investment Vás zaujmou svým vzhledem a netradičním designem. V naší nabídce naleznete např. luxusní penthaus v diplomatické čtvrti Prahy 6 s více než 701 m2 obytného prostoru, 285 m2 teras s nebo nadstandardně vybavený penthouse, který se nachází v 7. NP domu v centru Prahy kousek od Národního divadla. Na webových stránkách prezentujeme luxusní byty Praha vždy včetně detailních popisů, perfektních fotografií a 3D půdorysů. Společnost Y&T Property Investment se zaměřuje zejména na špičkový design, luxusní vybavení bytů, kvalitní zpracování, moderní technologie, prostory k parkování či pěkné venkovní prostředí v bezprostřední blízkosti.

 

Nabízené luxusní byty Praha splní všechny Vaše požadavky na luxusní a nadstandardní designové bydlení. Návrhy interiérů designových luxusních bytů jsou realizovány podle nejmodernějších trendů světových bytových architektů a designérů. Kromě luxusu a špičkového designu je pro nás nejvyšší prioritou také funkčnost a pohodlné bydlení. Naše zkušenosti se světovým bytovým designem jsou na nabízených luxusních bytech Praha vidět na první pohled! Originální bydlení v atypických prostorách Vám může přinést opravdu něco, o čemž jste doposud pouze snili. Y&T Property Investment nabízí na prodej luxusní byty Praha nové, kompletně zrekonstruované a rozestavěné ve stavu shall and core.

 

Z naší pečlivě připravené nabídky těch nejkvalitnějších luxusních bytů Praha si jistě vyberete.

 

Luxusní byty Praha – služby naší společnosti [en]


Prodej luxusních bytů Praha je naší specializací. Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, pronájem i správu nemovitostí. Také právní i finanční servis. V oblasti prodeje luxusních bytů Praha Vám nabízíme spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte. Krok za krokem Vás provedeme celým procesem. Luxusní byty Praha z naší nabídky jsou absolutním skvostem!

 

Společnost Y&T Property Investment umí zajistit také rekonstrukci bytu, připravit smlouvy o výstavbě, uvolnit a vyhledat byty stávajícím nájemníkům a zajistit prodej či pronájem stávajících jednotek majiteli nemovitosti.

 

S námi budete mít jistotu, že o Vás bude dobře postaráno.